nik-macmillan-280300-unsplash.jpg

BRAND COACHING

Na důležité věci pospíchejte pomalu


Pokud chcete vaši firmu posouvat kupředu, čeká vás mnoho kroků do neznáma. Ale jedním si musíte být jisti - vaší značkou. Co má dělat, když přijde na trh vyzyvatel? Jaký máte mít tone of voice? Jak komunikovat se zákazníky, když jsou spokojeni a jak v případě krize?

K tomu všemu slouží Brand book, nebo-li strategie značky.  

Máte ho?

My vám nabízíme předplatné unikátního koučovacího programu, který vás k Brand booku dovede.

 

Poprvé odkrýváme veřejnosti naši metodu tvorby značky. To, co bylo dosud dostupné pouze našim klientům, nyní nabízíme formou dvanácti měsíčního koučovacího programu. Má podobu předplatného, což má dvě výhody - víte, že na vás budeme mít čas a zároveň, že si čas na tak důležité kroky uděláte vy. Jde o unikátní příležitost - vzhledem k tomu, jak malý a specializovaný tým jsme, můžeme ročně otevřít v programu pouze 2 místa.

Kontra brand coaching je program pro střední a větší firmy. Trochu vzdělávací, trochu seberozvojový a hodně zaměřený na výsledek. Má dvanáct měsíců, protože na důležité věci by se mělo spěchat pomalu. Namísto intenzivní práce na značce, kdy potřebujeme během 4 měsíců vaši pozornost každý týden, se budeme z měsíce na měsíc posouvat dál.

Dává nám to prostor zaměřit se na detaily, které vás zrovna trápí. Budeme mít čas na to podívat se na celou strategii výrazně z odstupu. Do roka a do dne budeme mít v rukou přesný fahrplan jak posunout vaši značku na nový level. Během roku se vám budou kromě mě věnovat i designéři, behaviorální experti, psychologové nebo právní specialisté na ochranu značky.

Co tedy vše za 12 měsíců probereme?

V desátém měsíci programu se vám dostane do rukou Brand book. Je to komplexní strategie značky, skládající se z brand manuálu a vizuální identity, doplněná o grafický manuál a komunikační strategii.

  • Brand manuál - vám jasně definuje, jakým tónem má vaše značka hovořit, jaká témata jsou pro ni klíčová, kdo jsou její cílové skupiny a stakeholders, jaký má positioning na trhu, jakou má osobnost a celou řadu dalších parametrů.

  • Vizuální identita - design logotypu, klíčových barev, ochranných zón, a základního setu touchpointů značky jako jsou vizitky nebo homepage webu. Případně se dá zadání rozšířit.

  • Grafický manuál - je seznam pravidel, kterými se mají v budoucnu řídit vaši grafici či dodavatelé při zpracování vašich prezentačních materiálů či kampaní.

  • Brand onepager - klíčové parametry z Brand manuálu, Vizuální identity a grafického manuálu na jedné přehledné stránce.

Zbývající 2 měsíce programu jsou určené konzultacím při implementaci nové značky a přípravám na komunikační kampaň.

Každý měsíc pravidelně ve stejný den proběhne společná consulting session (v některých měsících proběhnou i dvě). Dohromady vám budeme každý měsíc věnovat okolo 4 až 5 dní práce a vždy na další session odprezentujeme výsledky a posuneme se k dalším krokům.

Jak asi chápete, kapacita pro náš malý tým je na každý rok maximálně pro dva účastníky KONTRA brand coachingu.

Consulting session slouží rovněž k tomu, abyste měli prostor se poradit i o dalších marketingových tématech - aktuálních kampaních, náboru nových lidí, když hledáte dodavatele apod.

Kolik program stojí?

Měsíční poplatek za účast v programu KONTRA brand coaching je 40 000,- Kč / měsíc.

Předplatné na 6 měsíců činí 34 000,- Kč / měsíc.

Zvýhodněné předplatné na 12 měsíců je 31 000,- Kč / měsíc.

Při zahájení předplatného hradíte 4 měsíční zálohu a posléze vždy nadcházející měsíc.

Máte zájem?

Pošlete nám přihlášku do výběrového řízení. Každého z vás posléze čeká videocall s členy týmu, ve kterém si ověříme vhodnost vaší účasti v programu. Uzávěrka je 15.6.2019.

Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení
http://
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
 

Starat se o vás budou přední čeští markéři, designéři, behaviorální experti i právníci. Podívejte se:

Rámcový harmonogram programu:

1. měsíc

Analýza produktu, trhu a cílové skupiny, definice stakeholders, user pain spot, user story, brand tools & touchpoints mapping. Mapování konkurence.  Analýza komunikace, tvorba hypotéz, nástroje datové verifikace.

2. měsíc

Product Values workshop

Brand Visions workshop

Tvorba Brand Commitment Matrix

3. měsíc

Brand Purpose, Brand Archetype, kognitivní disonance u značek a 25 nehmotných vlastností, Tone of voice.

4. měsíc

Naming, claim a kategorie značky

5. měsíc

Zadání logotypu a vizuální identity designérovi, Brand story

6. měsíc

User story pro cílové skupiny a stakeholders, pre-purchase, purchase a post purchase komunikace, brand experience.

Brand Touchpoints a zpracování jejich konceptů

7. měsíc

Brand manuál

8. měsíc

Logotyp a základy vizuální identity

9. měsíc

Vizuální identita - základní set: logotyp, font, barvy, ochranné zóny, kerning, symbol, homepage webu, social media profily, vizitky a podpisy do emailu, hlavičkový papír.

10. měsíc

Brand book, grafický manuál

11. měsíc

Konzultace k aplikaci značky

12. měsíc

Konzultace k přípravě kampaně

Chcete se na něco zeptat? Napište nám!

Zajímají vás naše case studies a reference? Podívejte se!