DIY BRAND TUTORIAL

Od nápadu po zadání designérovi během 3 dní. Třídílný seminář obsahující ty nejefektivnější metody pro definování značky. V rychlosti je síla. Definujte si vaši značku během tří nadupaných seminářů.

eugen-str-1111435-unsplash.jpg

O co jde?

Bleskurychlá iterace nápadů. Chceme minimalizovat vaši časovou investici a rychle se dostat k aplikovatelnému výsledku. Mezi semináři je ale vždy prostor pro interní schvalovací proces.

Určeno pro začínající firmy, startupy co potřebují definovat značku, freelancery, co si chtějí postavit osobní brand, nebo brand manažery větších firem, co potřebují rychle osvěžit pohled na značku.

Pro ty, kteří chtějí lépe zadávat práci dodavatelům, agenturám, designérům nebo si lépe rozumět napříč firmou.

Vlastní značka nebo úplně nový pohled na tu stávající za tři dny pod vedením zkušeného brand developera.

Session 1 (2 x 90 min)

Definice trhu a segmentu, metody mapování trhu, rizika a příležitosti, budoucí vize trhu, produktu a cílové skupiny. Návrhy verifikačních metod a analýz.

Session 2 (2 x 90 min)

Brand Commitment Matrix, Tone of Voice a Brand archetype.

Session 3 (2 x 90 min)

Tvorba jména, claimy a slogany, brand story, user journey, definice touchpoints a tvorba jejich kreativních konceptů.


Součástí kurzu je i osobní konzultace po jeho skončení a pomoc s výběrem designéra pro tvorbu logotypu a vizuální identity.

Kurz je limitován počtem 6 míst, cena za 3 semináře je 15 500,- CZK + DPH.

Termíny:

Aktuálně nejsou vypsané dostupné termíny. Kurz je situován v Praze napříč coworky Opero, Impact HUB a K10 coworking. Nejste-li z Prahy, napište ve kterém krajském městě byste měli o kurz zájem a pokud bude, vypíšeme ho.

Máte zájem? Pokud ano, registrujte si telefonické interview níže a my se vám v daný čas ozveme. S každým přihlášeným proběhne telefonický pohovor, abychom si byli jistí, že je pro vás kurz vhodný. Následně probereme vaši přihlášku.

Jméno *
Jméno
Řeknete nám co nejvíce o vašich záměrech, plánech a o tom, co vás čeká.
Checkbox *
 
IMG_1350.jpg


O lektorovi:

Adam Ondráček je consulting marketer a brand developer. Má za sebou desetiletou kariéru v reklamních a kreativních agenturách a poslední čtyři roky se věnuje stavbě značek a tvorbě marketingových strategií.

Mezi jeho klienty patří hotely, restaurace, banky, technologické startupy, pivovary, galerie i výrobce hodinek.

Je mentorem v programech Czech Invest a Byznysového inkubátoru Evropské vesmírné agentury.

Jeho články si můžete přečíst v sekci Thoughts, začít jej sledovat na vaší oblíbené síti nebo si poslechnout některý z jeho podcastů: