DIY BRAND TUTORIAL

Od nápadu po zadání designérovi během 3 dní. Třídílný seminář obsahující ty nejefektivnější metody pro definování značky. Jde o rychlejší variantu vlastní metodiky inspirované velikány marketingu a behaviorálních věd jako jsou Marty Neumeier, Dan Ariely nebo Afdhel Aziz. V rychlosti je síla aneb nedá se začít s holým zadkem. Definujte si vaši značku během tří nadupaných seminářů.

eugen-str-1111435-unsplash.jpg

O co jde?

Bleskurychlá iterace nápadů. Chceme minimalizovat vaši časovou investici a rychle se dostat k aplikovatelnému výsledku. Mezi semináři je ale vždy prostor pro interní schvalovací proces.

Určeno pro začínající firmy, startupy co potřebují definovat značku, freelancery, co si chtějí postavit osobní brand, nebo brand manažery větších firem, co potřebují rychle osvěžit pohled na značku.

Pro ty, kteří chtějí lépe zadávat práci dodavatelům, agenturám, designérům nebo si lépe rozumět napříč firmou.

Vlastní značka za tři dny pod vedením zkušeného brand developera.

Session 1 (2 x 90 min)

Definice trhu a segmentu, metody mapování trhu, rizika a příležitosti, budoucí vize trhu, produktu a cílové skupiny. Návrhy verifikačních metod a analýz.

Session 2 (2 x 90 min)

Brand Commitment Matrix, Tone of Voice a Brand archetype.

Session 3 (2 x 90 min)

Tvorba jména, claimy a slogany, brand story, user journey, definice touchpoints a tvorba jejich kreativních konceptů.


Součástí kurzu je i osobní konzultace po jeho skončení a pomoc s výběrem designéra pro tvorbu logotypu a vizuální identity.

Kurz je limitován počtem 6 míst, cena za 3 semináře je 15 500,- CZK + DPH.

Termíny jsou aktuálně určené na červen a červenec 2019 a budeme je s vámi ladit hlasováním. Kurz je situován v Praze napříč coworky Opero, Impact HUB a K10 coworking. Nejste-li z Prahy, napište ve kterém krajském městě byste měli o kurz zájem a pokud bude, vypíšeme ho.

Máte zájem? Pokud ano, vyplňte přihlášku a my se vám vzápětí ozveme. S každým přihlášeným proběhne telefonický pohovor, abychom si byli jistí, že je pro vás kurz vhodný. Uzávěrka je 30. května 2019.

Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení
Mám zájem o kurz jinde než v Praze:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
 
IMG_1350.jpg


O lektorovi:

Adam Ondráček je consulting marketer a brand developer. Má za sebou desetiletou kariéru v reklamních a kreativních agenturách a poslední čtyři roky se věnuje stavbě značek a tvorbě marketingových strategií.

Mezi jeho klienty patří hotely, restaurace, banky, technologické startupy, pivovary, galerie i výrobce hodinek.

Je mentorem v programech Czech Invest a Byznysového inkubátoru Evropské vesmírné agentury.

Jeho články si můžete přečíst v sekci Thoughts, začít jej sledovat na vaší oblíbené síti nebo si poslechnout některý z jeho podcastů: